Blog

YÖS SEMİNERİ ÖĞRENCİLERİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİNİ GEZDİ

19 Şubat 2016 by in Eğitim Çalışmaları, Genel, Sosyal Çalışmalar

 YÖS Üniversite HazırlıkSeminerlerine katılan uluslararası öğrencilerimizle Boğaziçi Üniversitesi Güney ve Kuzey Kampüslerine gezi düzenlendi.


 Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği olarak düzenlediğimiz YÖS Seminerlerimize 55 misafir öğrenci katılmaktadır. Bu öğrencilerimiz için Eğitim Birimimiz bünyesinde derslerin yanı sıra çeşitli seminerler ve sosyal aktiviteler de organize ediliyor.

Bu kapsamda derneğimizde YÖS dersi alan bazı öğrencilerimizle Boğaziçi Üniversitesi Güney ve Kuzey Kampüslerini gezdik. Geziye katılan öğrencilerimiz üniversite ortamını görmenin kendilerini heyecanlandırdığını ve motive ettiğini belirterek derneğimize teşekkür etti.

Biz de Boğaziçi Üniversitesi’nde bize mihmandarlık yapan Şura Topluluğu öğrencilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org