Blog

Uluslararası Öğrenciler Kartepe’de Stres Attı

23 Ocak 2019 by in Faaliyetlerimiz, Sosyal Çalışmalar

Uluslararası öğrencilerin ülkemizdeki sosyal imkanlardan faydalanmaları ve bu vesile ile üzerlerindeki stresi atmaları amacıyla düzenlediğimiz sosyal çalışmalar kapsamında Kartepe Kayak Merkezinde kayak programı organize ettik. 17 Ocak Perşembe günü 31 ülkeden 62 kişinin katılımı ile düzenlediğimiz programda öğrencilerimize sucuk ekmek ile semaverde çay ikramında da bulunduk.

Sabah öğrencilerimizle yaptığımız kahvaltının ardından Kartepe’ye gitmek üzere yola çıktık. Kartepe’ye vardığımızda öğrenciler kayak takımlarını alarak kayak pistinde kaydılar. Programın kendileri açısından çok faydalı olduğunu belirten öğrenciler Bâb-ı Âlem’e bu programlar vesilesi ile teşekkür etti. Program öğrencilere verilen sucuk-ekmek ve semaverde çay ikramı ile sona erdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org