Blog

Uluslararası Öğrenci Kampı

13 Şubat 2012 by in Afrika, Balkanlar, Genel, Güney Asya, Kafkas, Kuzey Asya, Ortadoğu

Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği Gönüllü Ülke Temsilcileri, 10-12 Şubat 2012 tarihinde Sakarya-Akyazı Kuzuluk Tesisleri’nde Eğitim ve Kaynaşma Kampı’nda bir araya geldiler. 10-12 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen kamp programı iki gün sürdü.

10 Şubat Cuma akşamı dernek merkezinde toplanıldı ve otobüslerle Akyazı’ya hareket edildi. 11 Şubat Cumartesi kahvaltı sonrası gerçekleşen ilk oturumda tanışma etkinliği gerçekleştirildi. Programda Ömer Akgül, “İletişim-Etkileşim” konulu; Şakir Voyvot, “Teşkilat Çalışmasının Önemi” konulu, Hamdi Arslan “İslam Kardeşliği” konulu birer seminer sundular. Ülke Temsilcileri Toplantısında ise ülke raporları sunuldu.

Bu sene yoğun kar yağışı Akyazı ve çevresini de beyaza bürümüştü. Kampa katılan öğrenciler kartopu oynayarak eğlenceli vakitler geçirdiler.

[nggallery id=73]

2 Comments
 1. Kadir Gürb&uuml 17 Şubat 2012 at 17:27 Cevapla

  Sivil toplum kuruluşlarımıza hizmet edebilmek maksadıyla kurmuş olduğumuz <a href="http://www.stkhaber.com” target=”_blank”>www.stkhaber.com sizin ve sağ yan tarafta bulunan stk'larımızın emrindedir.Gerek siz haber gönderebilir gerekse de direk vereceğimiz editor yetkisiyle sisteme haber girebilirsiniz…
  haber@stkhaber.com
  Kadir Gürbüz

 2. Teşekkürler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org