Blog

UDEF, Bab-ı Alem ve Sefire-i Alem’den Türk Hava Yolları’na Ziyaret

9 Kasım 2018 by in Bölgeler, Faaliyetlerimiz, Genel, Kurumsal, Sosyal Çalışmalar, Tanıtım Çalışmaları

7 Kasım Çarşamba günü UDEF Başkanı Sayın Mehmet Ali BOLAT öncülüğünde Bab-ı Alem ve Sefire-i Alem’den uluslararası öğrencilerin katılımı ile Türk Hava Yolları Genel Merkezinde THY Genel Müdürü Sayın Bilal EKŞİ’yi ziyaret ettik.


Toplantıya Bab-ı Alem Başkan Yardımcısı Sayın Ercan AKCAN UDEF Eğitim Koordinatörü Sayın Mahmut OĞUZ ve THY Amerika kıta sorumlusu Mustafa DOĞAN da katıldı.

Bab-ı Alem’den 6 farklı ülkeden 7 öğrencinin katıldığı ziyarette öğrenci çalışmalarımız ve projelerimiz hakkında bilgi paylaşımı yapıldı. Öğrencilerin her biri ile tek tek ilgilenen Bilal Bey uluslararası öğrencilerin Türk Hava Yollarından beklentilerini ve dileklerini dinledi. Ayrıca programa katılan öğrenciler, uluslararası öğrencilerin staj ve iş imkanları ile ilgili taleplerde bulundular. Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal EKŞİ’ye uluslararası öğrenci derneklerine verdiği destek ve samimi sohbetleri için teşekkür ederiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org