Blog

Türkiye 2. Dergi Fuarı

14 Aralık 2011 by in Faaliyetlerimiz, Genel, Tanıtım Çalışmaları

Türkiye Dergi Editörleri ve Yayın Yönetmenleri Birliği TÜRDEB tarafından organize edilen ve 10-14 Aralık 2011 tarihleri arasında Sirkeci Tren Garı’nda gerçekleşen 2. Türkiye Dergi Fuarı’na katılarak derneğimiz bünyesinde çıkarılan Sefine ve El-Sine dergilerimizin tanıtımını gerçekleştirdik. Fuar alanında yer alan standımızda beş gün boyunca farklı ülkelerden kardeşlerimiz de stand görevlisi olarak bulundular.

Yetmişten fazla derginin katıldığı fuarda, Gar Bekleme Salonu’nda belirlenmiş vakitlerde dergi sorumlularının ve fuar organizatörlerinin düzenlemiş olduğu panel ve söyleşi gibi birçok etkinlik gerçekleştirildi. Ayrıca Gar yetkililerince fuara katılanlara ‘Sohbet Vagonu’nda sohbet etme imkânı sağlandı. Dernek başkanımız Mehmet Ali Bolat, Yeşilay Başkanı Muharrem Balcı, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız, şair Bestami Yazgan, Ali Haydar Haksal ve Hilmi Yavuz gibi kıymetli isimler de fuar alanını ziyaret ettiler.

Böylesi bir organizasyonla ‘fikir işçileri’ni biraraya getirerek başarılı bir çalışmanın altına imza atan organizasyon sorumlularına teşekkür ediyoruz.

[nggallery id=26]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org