Blog

Türkçe Seminerleri Aralıksız Devam Ediyor

18 Eylül 2013 by in Eğitim Çalışmaları, Genel

manşet_iç

Bâb-ı Âlem’de düzenlenen Türkçe seminerleriyle misafir öğrencilerin Türkçe öğrenme ihtiyaçlarına en iyi ve en hızlı şekilde cevap verilmektedir. Bunun için de öğrencinin seviyesine göre kademeler halinde sınıflar oluşturularak Türkçe seminerleri düzenlenmektedir. Alanında uzman Türkçe eğitmenleri tarafından haftanın her günü programlı şekilde seminerler yapılmaktadır. Eylül ayında başlayan Türkçe seminerleri Haziran ayına kadar devam etmektedir. Yaz dönemi içinde ayrıca Türkçe öğretimi programlanmakta ve uygulanmaktadır. Türkçe seminerlerimiz, Türkçe film ve belgesel gösterimleriyle desteklenmekte; bunun yanında Türkçe şiir ve Türkçe şarkı dinletileriyle de zenginleştirilmektedir.

Ayını zamanda yurt dışından ülkemize gelen misafir öğrenci kardeşlerimize her iki ayda bir yeni bir grup açarak hizmet vermekteyiz.

2 Comments
 1. Selamun aleykum. Benim arap bir arkadasim geldi Suriye'den ve acil Turkce ogrenmesi gerekiyor iş bulabilmek icin. Kurslariniza katilabilir mi ? Yardimci olursaniz sevinirim.

  • Ve Aleykumselam..
   Türkçe seminerlerimiz dahil bütün faaliyetlerimiz Türkiye'ye eğitim amacı ile gelen misafir öğrencilere yöneliktir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org