Blog

TANITIM KOMİSYONUMUZ STRATEJİ BELİRLEME VE PLANLAMA KAMPI YAPTI

26 Ekim 2014 by in Genel, Tanıtım Çalışmaları

Bünyesinde tasarım, sosyal medya, prodüksiyon, basın, internet ve arşiv alanlarını barındıran Bâb-ı Âlem Tanıtım Birimi Komisyonu strateji belirleme ve planlama kampı gerçekleştirdi.


Derneğin misyon ve vizyonunun yanında yapılan çalışmaları da hazırladığı görsel tasarım, video gibi materyaller ile hedef kitleye ulaştırmayı amaçlayan, bütün tanıtım mecralarında dernek adına çalışma yaparak bu alanlarda derneği temsil etme yetkisine sahip olan Bâb-ı Âlem Tanıtım Komisyonu, önümüzdeki dönemde yaoılacak çalışmaların stratejilerini belirlemek için bir günlük kamp yaptı.

Eyüp Cafer Paşa Medresesinde 26 Ekim Pazar günü gerçekleştirilen kampta bütün tanıtım çalışmaları tek tek değerlendirilerek önümüzdeki dönemde izlenecek stratejiler planlandı. Saat 10:00’da başlayan kamp programı iki oturum halinde gerçekleştirilirken derneğimizin tanıtımı ile ilgili önemli kararlar alındı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org