Blog

SUUDİ ARABİSTAN'DAN MİSAFİRLERİMİZ VAR

26 Mayıs 2014 by in Genel, Kurumsal

Bir dizi ziyarette bulunmak için ülkemize gelen Abdurrahman bin Salih Racihi Müessesesi yetkilileri derneğimizi de ziyaret ederek dernek çalışmaları ve Türkiye’deki misafir öğrenciler ile alakalı bilgi sahibi oldular.


 Yaptığı çalışmalarla adından oldukça söz ettiren derneğimiz, İstanbulluların olduğu kadar farklı uluslararası kuruluşların da dikkatini çekiyor. Ülkemizde bulunan ve diğer ülkelerden Türkiye’ye gelen kurum yetkilileri yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi sahibi olmak ve ortak çalışma zeminleri oluşturmak için derneğimize ziyarette bulunuyor, kendi çalışmaları hakkında da bilgi veriyorlar. Bu ziyaretler kapsamında 26 Mart’ta derneğimize bir ziyaret gerçekleştiren Abdurrahman bin Salih Racihi Müessesesi de Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Arıkmert ile görüştü.

Yapılan görüşmede misafirlerimiz Türkiye’de okuyan uluslararası öğrenciler hakkında bilgi alarak derneğimizin yaptığı çalışmaları da taktir ettiler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org