Blog

"Sosyal Medya ve Gençlik" paneline katıldık

10 Aralık 2012 by in Genel, Teşkilatlanma

İlim Yayma Cemiyeti Kastamonu şubesinin “Genç Yüreklerin Fethi” projesi kapsamında düzenlediği “Sosyal Medya ve Gençlik” konulu programa derneğimiz adına Teşkilatlanma sorumlusu Fatih Yazıcı ile birlikte Azerbaycanlı Elşan Rahim Gün ve Filistinli Zekeriya Ferhat da katıldı.

Proje koordinatörü Fatih Köse’nin moderatörlüğündeki programa Salamworld Pr Direktörü Yavuz Selim Kurt, Bâb-I Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği Teşkilatlanma sorumlusu Fatih Yazıcı ve internethaber.com sosyal medya editorü Hatice Kübra Kocaoğlu’nun katıldı. Programda Sosyal medyanın artıları ve eksileri, gençliğe olan olumlu olumsuz etkileri, Salamworld sosyal network çalışmasının detayları ve Türkiye’de eğitim gören misafir öğrenciler gibi konular üzerinde konuşuldu.

Halk Eğitim Merkezi’nde yapılan programa, AK Parti İl Başkanı Metin Çelik, Anadolu Ajansı (AA) Bölge Müdürü Ebubekir Gülüm, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Osman Yaman, Kastamonu Belediyesi İtfaiye Müdürü Ahmet Uslu, Eğitim Bir-Sen Kastamonu Şube Başkanı Orhan Sancaktaroğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Program öncesinde yerel medya mensuplarıyla biraraya gelen konuşmacılar program sonrasında ise programa katılanlara çekilişle hediye takdim ettiler. Anadolu Ajansı(AA) Bölge Müdürü Ebubekir Gülüm çekilişte çıkan tablet bilgisayarı üniversitede okuyan bir Kazak öğrenciye hediye etti.

Ertesi gün ise Bâb-ı Âlem ekibi olarak Salamworld Pr Direktörü Yavuz Selim Kurt ile birlikte İlim Yayma Cemiyeti Katamonu şubesini ve İhsangazi Kaymakamı Ahmet Başer ağabeyimizi de ziyarek ettikten sonra Kastamonu’dan ayrıldık.

[nggallery id=182]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org