Blog

Sabahattin Zaim Üniversitesi Derneğimizi Ziyaret Etti

23 Mart 2012 by in Genel, Kurumsal

19 Mart 2012 Pazartesi günü Bâb-ı Âlem adına Kuzey Asya Masası sorumlusu Hüseyin Üçtepe ve Uluslararası Öğrenci Danışmanı Ergaş Jumaev Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Erol Aydın Bey’i ziyaret ettiler. Üniversitenin gezilmesi ve makamların ziyaret edilmesi esnasında, Türkiye’deki misafir öğrencilerin varlığı, sorunları ve sıkıntıları dile getirildi.  Üniversite Rektör Yardımcıları ve Genel Sekreter, misafir öğrencilere verdikleri ehemmiyeti ifade ettiler.

Bu ziyaretin akabinde 22 Mart 2012 Perşembe günü İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nden Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Erol Aydın Bey ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Birim Sorumlusu Adem Yavuz Beyler derneğimize iade-i ziyarette bulundular. Misafirlerimizi derneğimiz Genel Sekreteri Ali Arıkmert, Kuzey Asya Masası sorumlusu Hüseyin Üçtepe ve Uluslararası Öğrenci Danışmanı Ergaş Jumaev karşıladı.

Her iki ziyaret de oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti. Üniversite ve dernek temsilcileri misafir öğrenciler için ortak çalışabileceklerini ifade ettiler. Son olarak, karşılıklı ziyaretlerin devam etmesi ve ortak çalışmaların planlanması noktasında görüş bildirildi.

[nggallery id=111]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org