Blog

Saadet Partisi Dış İlişkiler Komisyonundan Derneğimize Ziyaret

20 Haziran 2012 by in Genel, Kurumsal

Önder Sipahioğlu başkanlığındaki Saadet Partisi İstanbul Dış ilişkiler komisyonu derneğimizi ziyaret etti. Dış ilişkiler komisyonunun yaptığı çalışmalar hakkında bilgi veren Önder bey ve komisyon üyelerinin dernek başkanımız Mehmet Ali Bolat ve yönetim kurulu üyemiz Fatih Yazıcı karşıladı.

Son zamanlarda özellikle İslam dünyasında yaşanan hareketlenmelerin ülkemizde eğitim gören misafir öğrencilerin önemini anlamımızı sağladığını ve bu konuda çalışma yapan Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneğini takdirle takip ettiklerini ifade eden Sipahioğlu ortak çalışmalar yapmaktan memnuniyet duyacaklarını söyledi. Saadet Partisi ile daha önce de birlikte çalışmalar yaptıklarını söyleyen Mehmet Ali Bolat da uluslararası öğrenciler ile ilgili her türlü desteği seve seve vereceklerini ifade etti.

Dernek merkezini gezen Saadet Partisi İstanbul Dış ilişkiler Komisyonu ziyareti iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

[nggallery id=139]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org