Blog

ORTA ASYALI ÖĞRENCİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTUK

24 Aralık 2014 by in Genel, Kuzey Asya

 Doğu Türkistanlı, Kazakistanlı, Kırgızistanlı, Moğolistanlı, Özbekistanlı, Tacikistanlı ve Türkmenistanlı misafir öğrencilerle birlikte Şehristan Kafe’de bir araya geldik.


 Bâb-ı Âlem Kafkasya ve  Orta Asya Masası olarak 20 Aralık Cumartesi sabahı, İstanbul’da üniversite eğitimi gören Orta Asya’dan Doğu Türkistanlı, Kazakistanlı, Kırgızistanlı, Moğolistanlı, Özbekistanlı, Tacikistanlı ve Türkmenistanlı misafir öğrencilerle birlikte Şehristan Kafe’de bir araya geldik. Kahvaltıda, aramıza yeni katılan misafir öğrencilerle daha yakından tanışma fırsatı bulduk. Bu vesilesiyle birbirini tanımayan aynı ülkeden olan öğrenciler tanışmış oldular. 7 ülkeden toplam 12 misafir öğrencimizle birlikte güzel bir kahvaltı yaptık ve hasret giderdik. Gelen tüm öğrenci kardeşlerimize teşekkür ederiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org