Blog

Öğrencimizi Ülkesine Yolcu Ettik

2 Ağustos 2017 by in Afrika, Bölgeler, Faaliyetlerimiz, Mezunlar

Öğrenim hayatları boyunca yanlarında olduğumuz öğrencilerimizi mezun olduktan sonra ülkelerine dönerken de yalnız bırakmıyoruz. Bu kapsamda doktorasını Türkiye’de tamamlayan Muslim Mohamed Abdelmula Abdelkarim kardeşimizi de ülkesine yolcu ederek başlayacağı yeni hayatı dolayısıyla yaşadığı heyecana ortak olduk.


Bâb-ı Âlem olarak uluslararası öğrencilerin eğitim hayatları boyunca yanlarında olmaya gayret ediyor, onları ülkemizde en iyi şekilde misafir edebilmek için çalışıyoruz. Burada eğitim hayatını tamamlayıp ülkesine dönen öğrencilerimiz ile de iletişimi kesmiyor, onların mesleki hayatlarında da yanlarında olmaya gayret ediyoruz. Bundan dolayı uluslararası öğrencilerimiz okullarını bitirdikten sonra yeni bir hayata başlamak üzere ülkelerine dönerken biz de bu yeni başlangıcın sevincini, heyecanını öğrencilerimizle birlikte yaşıyor, onları hava alanından yolcu ediyoruz.

En son doktora tezini tamamlayarak Dr. ünvanını alan uluslararası öğrencimiz Muslim Mohamed Abdelmula Abdelkarim kardeşimizi bugün yolcu ederek bu yeni başlangıcında kendisine muvaffakiyetler diledik.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org