Blog

ÖĞRENCİLERİMİZDEN EYÜP SULTAN'DA KURAN-İ KERİM ZİYAFETİ

18 Temmuz 2014 by in Genel, Kurumsal

17 Temmuz Perşembe günü Eyüp Belediyesinin Eyüp Sultan Camii Meydanı’ndaki düzenlediği Ramazan programına ülkemize misafir olarak gelen öğrencilerle birlikte katıldık.


Mali’den gelen, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde okuyan  Mohamed Diallo  Furkan Süresi 61. Ayeti, Yemen’den gelen Mohammed Hamza,  İbrahim Süresi 19-34. Ayetleri, Senegal’den gelen Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İlahiyat bölümünde okuyan Abdou Wadoud Marega, Fetih Süresi 29 ayetten sonuna kadar ve Duha Suresi’ni, Mali’den gelen, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İlahiyat Bölümü’nde okuyan Abdullah Toure dua, Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nden uçak mühendisi Celso Mousse ise Fetih Suresi’ni okudu. Eyüp Sultan’a ziyarete gelen konuklar, misafir öğrencilere büyük ilgi gösterdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org