Blog

OCAK AYI ÜLKE BAŞKANLARI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

12 Ocak 2015 by in Genel, Kurumsal

Gönüllü Ülke Temsilcilerimiz ile her ay gerçekleştirdiğimiz Ülke Başkanları Toplantısı bu ay 10 Ocak Cumartesi günü 15:00’te Safa Vakfı’nda düzenlendi.
Ülke Başkanlarının yanı sıra dernek personelimiz ve bazı misafirlerin de katıldığı toplantıya Dernek Başkanımız Ali Arıkmert başkanlık etti. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan toplantıda Mart ayında yapılacak olan Şiir Gecesi, 29 Ocak – 2 Şubat tarihlerinde gerçekleştireceğimiz Kırşehir-Kaman Kampı, 20-22 Şubat’ta düzenlenecek Armutlu Ülke Başkanları Kampı, Uluslararası Öğrenci Şurası ve Sefine Dergisinin özel sayısı konuları görüşüldü. Ayrıca Fransa’da yaşanan olaylar ile ilgili ülke başkanları görüşlerini ifade ederek olayların ülkelerindeki medya organlarına nasıl yansıdığı ile alakalı bilgi verdiler.
Dilek ve Temennilerin ardından yapılan ikramla toplantı sona erdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org