Blog

NİSAN AYI GÖNÜLLÜ ÜLKE TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

14 Nisan 2014 by in Genel, Kurumsal

 Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği olarak her ay düzenlediğimiz Gönüllü Ülke Temsilcileri Toplantıları devam ediyor. Bu sene düzenlenen yedinci toplantımızı Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği ile birlikte 12 Nisan 2014 tarihinde Divan derneğinde gerçekleştirdik.

 Toplantıya Ortadoğu, Afrika, Asya, Balkanlar ve Kafkasya’dan çok sayıda ülke temsilcisi katıldı. Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Ali Arıkmert ve Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Abdullah Muhammed İslam’ın yönettiği toplantıya Filistinli kardeşimizden Kuran-i Kerim dinletisi ile başlandı. Ardından gündemimizde olan 7. Uluslararası Öğrenci Buluşması konuşuldu. Önümüzdeki ay gerçekleştirilecek olan etkinliğin zenginleştirilmesi hakkında öğrencilerimizden fikir alındı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org