Blog

MESLEKİ EĞİTİM SEMİNERLERİMİZ İLK MEZUNLARINI VERDİ

1 Aralık 2013 by in Eğitim Çalışmaları, Genel

Endüstriyel ürün tasarımı ve mekanik modelleme konularında hizmet veren Topsolid  Cad &Cam yazılım programı 8 haftalık  kurs müddetince derneğimiz bünyesinde öğrencilerimize sunuldu .

1

 Teknolojik altyapı gelişmelerini takip eden Mesleki Eğitim Birimimiz gelişen ve değişen teknolojiden derneğimiz ile irtibatta bulunan bütün insanların istifade etmesi gerektiğini düşünerek ,her alanda faaliyet gösterdiği gibi Endüstriyel ürün tasarımı ve mekanik modelleme konularında da öğrencilerine katkıda bulunmak gayesinde olduğunu bir kez daha gösterdi.

iç

Kursların belirli periyotlarla devam edeceğini beyan eden Mesleki Eğitim Birimimiz, özellikle Mühendislik  bölümü öğrencilerinin bu eğitimi almasının onlara büyük katkı sağlayacağını düşündüğünü belirterek. bu derslerin devamlı olması yolunda çalışmalarına devam edeceğini belirtti ,

Birimimiz kursa katılmak isteyen öğrencilerin derneğimize gelerek kurs kayıt formunu doldurmaları gerektiğini ifade etti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org