Blog

KOSOVA MAMUŞA "GÖNÜL ELİ" DERNEĞİ'NDEN ZİYARET

5 Nisan 2016 by in Genel, Kurumsal

Kosova Mamuşa ” Gönül Eli” Derneğinden kardeşlerimiz dernek merkezimizi ziyaret ettiler.


  Kosova’da lise eğitimi gören ve Mamuşa “Gönül Eli” derneği gençlik kollarında görevli öğrenciler 4 Nisan pazartesi günü dernek merkezimizi ziyaret ettiler. Kardeşlerimizi karşılayan Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Arıkmert derneğimizin faaliyetleri ve yapılan çalışmalar hakkında kısa bir konuşma yaptı. Ardından Mamuşa “Gönül Eli” Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Kruezi Türkiye ziyaretleri hakkında bilgi verdi. Devamında Gönül Eli Gençlik Kolları Başkanı Barış Taç derneklerinin yapmış olduğu eğitim ve sosyal yardım çalışmaları hakkında dernek başkanımıza sunum yaptı.

 Tanışma faslı sonrası öğrenciler dernek merkezimiz gezerek birim ve bölge masalarının faaliyetlerini yerinde görme imkanı buldular. Kardeşlerimize ziyaterlerinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında muvaffakiyetler dileriz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org