Blog

Kanaat Önderleri Ziyaretleri Başladı

11 Ekim 2017 by in Kurumsal

Eğitim Birimimizin önemli çalışmalarından biri olan kanaat önderleri ziyaretleri çerçevesinde bu kez Türkiye’nin önde gelen Âlimlerinden Nurettin Yıldız hocamıza ziyarette bulunduk.


Derneğimizin Başkanı Mehmet Kara, Genel Sekreterimiz, dernek görevlilerimiz ve değerli öğrencilerimizle birlikte toplam 16 ülkeden 22 kişi ile hocamıza ziyarette bulunduk, tavsiye ve nasihatlerini dinledik. Programımıza bizi karşılayan Sosyal Doku Derneğinin Halkla İlişkiler Birimi başkanıyla tanışarak başladık. Daha sonra değerli hocamızla görüştük. Hocamız misafir öğrencilerle karşılıklı sohbetlerde bulundu ve öğrencilerimize kendi okul hayatı ve çalışmalarından bahsetti. Öğrencilerimizden de bazıları kendi okul ve derslerle ilgili hocamıza bilgi verdiler. Programımızın son dakikalarında Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneğinin Başkanı Mehmet Kara, Nurettin hocamıza “biz BİR milletiz” tablosu takdim ettiler. Programımızı Nurettin hocamızdan öğrencilerimize “İslam’dan Hayata Ölçüler” isimli kitabının hediyesiyle tamamladık. Gelen tüm arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunup Allah razı olsun diyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org