Blog

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERLE TANIŞMA TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

25 Şubat 2016 by in Genel, Kurumsal

 İstanbul Üniversitesi Hasan Âli Yücel Eğitim Fakültesi, 24 Şubat Çarşamba 2016 tarihinde fakültede eğitim alan uluslararası öğrencilerle tanışma toplantısı gerçekleştirdi.


İletişim Fakültesi konferans salonunda gerçekleşen toplantıya İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Ak, Fakülte Dekanı Prof. Dr. İrfan Başkurt, derneğimizi temsilen genel sekreterimiz Salman Narlı ve Afrika bölge masası sorumlumuz Yunus Tatlı katıldı. Toplantıya Rektör Prof. Dr. Mahmut Ak ve Dekan Prof. Dr. İrfan Başkurt’un açılış ve selamlama konuşmaları ile başlandı. Konuşmalarda İstanbul Üniversitesinin uluslararası öğrencilere vermiş olduğu öneme vurgu yapıldı. Ardından genel sekreterimiz söz aldı ve derneğimizin faaliyetlerini anlatan bir sunum yaptı. On bir seneyi aşkın gerçekleştirdiğimiz misafir öğrenci çalışması hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org