Blog

İLEM İHTİSAS 2015-GÜZ PROGRAMI BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR

8 Ekim 2015 by in Genel, Haber Merkezi

İLEM İhtisas, sosyal ve beşeri bilimler alanında kuşatıcı bir perspektif ile özgün bir program sunmaktadır. Farklı alanlardan lisansüstü öğrencileri bir araya getiren çalışma gruplarımız odaklandığı disiplinlerde katılımcılara etkileşim ve paylaşım imkânı vermektedir.


Güz dönemi itibari ile Edebiyat, Eğitim, Felsefe, İslami İlimler, Siyaset, Tarih, Toplum ve Yönetim çalışma gruplarımız; dersler, okuma grupları, sunumlar, dizi seminerler ve atölyeler ile zengin bir akademik dönem planlandı.

Lisansüstü çalışma yaptığınız alanda bir çalışma grubunun derslerine girerek, alanınızda derinleşebilir; okuma gruplarına katılarak, özgün yaklaşımları keşfedebilirsiniz. Disipliner sınırlardan bağımsız açılan atölyelere yetkinliklerinize göre katılım sağlayabilir, akademik üretimlerin bir paydaşı olabilirsiniz. Dönem içerisinde çalışma gruplarının ilan edeceği sunum ve dizi seminerleri takip etmeniz, ihtisas alanınızda güncel tartışmaları takip etmenizi sağlayacaktır.

Son Başvuru: 12 Ekim 2015

Başvuru için:  www.ilem.org.trihtisas2015güzafis

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org