Blog

HAYDİ KİTAP OKUMAYA!

16 Aralık 2014 by in Eğitim Çalışmaları, Genel

“Kitabını al, gel” temalı kitap okuma programımız her hafta Cumartesi günleri saat 11:00-12:00 arası Bâb-ı Âlem’de devam ediyor.


Uluslararası öğrencilerimizi ve dernekte çalışma yapan görevlilierimizi kitap okumaya teşvik etmek, farklı kültürlerin kitaplarını biraraya getirmek amacı ile derneğimizde her Cumartesi gününü ve saat 11:00-12:00 arasını kitap okuma günü, kitap okuma saati ilan ettik. Belirlediğimiz gün ve saatte öğrencilerimizle biraraya gelerek hem beraber kitap okuyor hem de onlarla verimli vakit geçirmiş oluyoruz. Ayrıca topluca yapılan işlerin daha bereketli olacağından hareketle; zaten eğitici ve faydalı olduğunu düşündüğümüz kitap okumanın hayatımızdaki güzel etkilerini bu şekilde biraraya gelerek ve topluca okuyarak bereketlendirmeyi de umuyoruz.

Bu hafta beşincisini gerçekleştirdiğimiz program, katılımcıların getirdikleri ve okudukları farklı tarzda ve dilde kitaplarla renkli bir etkinliğe dönüşüyor. Sizleri de kitap okuma gününde, kitap okuma saatinde Bâb-ı Âlem’e bekliyor, bi dünya öğrenci ile farklı bir deneyime davet ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org