Blog

Haftalık Bab-ı Âlem Futbol Müsabakaları Başladı

3 Kasım 2012 by in Genel, Sosyal Çalışmalar

Gelenekselleşmiş Bab-ı Âlem organizasyonlarından biri olan haftalık futbol karşılaşmaları başladı. İlk hafta Azerbaycan ve Cibuti takımları mücadele etti. İki takımın birbirlerine başarı dilemesiyle başlayan oyun, aynı şekilde galib takımın tebrik edilmesiyle son buldu.

 “Biz BİR Milletiz” sloganıyla çıktığımız bu yolda bu türden aktivitelerle ülkemizde bulunan fraklı ülkelerden misafir öğrencilerin birbirleriyle kaynaşmalarını amaçlamaktayız. Arkadaşlarımız sadece futbol oyunu oynamakla kalmıyor aynı zamanda farklı ülkelerden öğrencilerle tanışma imkânı bulmuş oluyorlar.

Halı saha futbol karşılaşmaları her hafta Cumartesi günleri düzenlenmektedir. Sizler de bu organizasyonda yer almak isterseniz Sosyal Çalışmalar Birimi sorumlusu Murat Yeşiloğlu ile irtibata geçebilirsiniz.

2 Comments
 1. Sosyal çalışmalar Birimi sormlusuna nasıl irtabata geçebiliriz ? Dernek merkezine gelmemiz gerekiyor mu?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org