Blog

Güney Asya Bölgesi Hindistanlı Öğrencilerle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

6 Kasım 2018 by in Asya, Bölgeler, Dünyadan Haberler, Faaliyetlerimiz, Genel, Kuzey Asya

Bâb-ı Âlem olarak kurulduğumuz ilk yıllardan itibaren uluslararası öğrenci birlikleri ile koordineli bir çalışma içinde olmayı ve öğrenci kardeşlerimizi bu yönde çalışmalar için cesaretlendirmeyi ve desteklemeyi kendimize bir ödev olarak bildik.


Bu minvalde Bâb-ı Âlem Güney Asya bölgesi olarak Hindistan Öğrenci Birliği ile Şehristan Cafe’de tanışma kahvaltısı yaptık. Güney Asya Bölge başkanımız Bâb-ı Âlem’in misyonunu ve vizyonunu anlatan bir konuşma yaptıktan sonra öğrencilerimizin bizden beklentilerini ve önümüzdeki süreçte yapmayı hedefledikleri projeleri dinleyip kendilerine destek sözü verdi. Öğrenci kardeşlerimiz de bu güzel günün hatırası olarak bölge başkanımıza Tac Mahal’in maketini hediye ettiler. Hindistan Öğrenci Birliği’ne başarılar diliyor, beraber hayırlı çalışmalar yapmayı temenni ediyoruz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org