Blog

Gönüllü Ülke Temsilcileri Toplantısı

28 Kasım 2011 by in Afrika, Balkanlar, Eğitim Çalışmaları, Genel, Güney Asya, Kafkas, Kuzey Asya, Ortadoğu, Sosyal Çalışmalar

Bâb-ı Âlem’in periyodik toplantılarından olan Gönüllü Ülke Temsilcileri toplantısı 26 Kasım 2011 Cumartesi günü 15:00’da Bâb-ı Âlem dernek merkezinde gerçekleştirildi.

Gönüllü Ülke Temsilcilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz toplantılar esnasında sunulan ülke raporları sayesinde dünyanın değişik ülke ve bölgelerinde yaşanan gelişmelerden haberdar olabilmekte; tarafsız ve doğru haberleri edinebilmekteyiz.

Ayrıca bu toplantılarda, ülkelerde yaşanan problemler ve çözüm önerileri de gündem yapılmaktadır. 2011-2012 eğitim öğretim yılında üçüncüsü gerçekleştirilen Gönüllü Ülke Temsilcileri toplantısının gündemine dernek merkezimizde Eğitim Birimi tarafından verilen eğitim programları, Sosyal Çalışmalar Birimi’nin yıl içerisinde yapacağı sosyal aktiviteler ve 2-3 Aralık 2011 tarihlerinde gerçekleşecek İzmir Uluslararası Öğrenci Buluşması ile ilgili bilgiler verilmiştir.

[nggallery id=19]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org