Blog

Gönüllü Ülke Temsilcileri Toplantısı Gerçekleşti

3 Ocak 2017 by in Eğitim Çalışmaları, Genel

1500

Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği olarak gönüllü ülke temsilcilerimizle  ayda bir defa bölge özelinde ayda bir defa da genişletilmiş olmak üzere her ay iki kez toplantı vesilesi ile biraraya geliyoruz. Bu minvalde 13. Dönem 2. Genişletilmiş Gönüllü Ülke Temsilcileri Toplantımızı Fatih Kömür Lokantasında 49 ülkeden 58 kişinin katılımı ile gerçekleştirdik.


Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Kara’nın da katıldığı toplantıda dernek faaliyetlerimizle ilgili çeşitli gündemler değerlendirildi. Açılış konuşmasında gönüllü ülke temsilcilerinin önemine vurgu yapan Mehmet Kara derneğimizin yaptığı çalışmaları ülke temsilcilerinin yönlendirmesi gerektiğini ve onların görüşlerinin dernek faaliyetleri açısından çok önemli olduğunu ifade etti.
Ayrıca toplantıda 24-25 Aralık 2016 tarihinde İstanbul Üniversitesi Kongre Merkezinde gerçekleştirilen II. Uluslararası Öğrencilik Sempozyumunun da değerlendirilmesi yapılarak ülke temsilcilerinin görüş ve önerileri dinlendi.
 

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org