Blog

Gönüllü Ülke Temsilcileri Kampı Gerçekleştirildi

27 Şubat 2013 by in Bölgeler, Genel

   iç

Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği Gönüllü Ülke Temsilcileri Kampı 23-24 Şubat İhlas Armutlu Tatil Köyü’nde gerçekleştirildi. 40 ülkeden 111 kişinin katıldığı programa Kuran-i Kerim dinletisi ile başlandı. Devamında gönüllü ülke başkanları toplantısı ve Psikolog Ömer Akgül’ün “İletişim” konulu Semineri gerçekleştirildi. Psikodrama etkinliği ile öğrencilere iletişimin önemi anlatıldı. Günün devamında öğrencilerimiz halı saha maçı ve havuz etkinliğinden yararlandılar.
İkinci gün Deniz Feneri Derneği Başkan Yardımcısı Recep Koçak tarafından Deniz Feneri Derneği tanıtım yapıldı. Ardından İHH İnsani Yadım Vakfı Ortadoğu Masası Koordinatörü Vakar Necmettin bey “Uluslararası Öğrenci Olmak” konusu üzerine konuşma yaptı. Öğrencilik hayatında karşılaşıla bilecek engellerden ve bunların nasıl aşılması gerektiği hakkında kendi tecrübelerini ülke temsilcilerimize aktardı. İkindi namazı sonrasında İstanbul dönüş için yola çıkıldı.

[nggallery id=219]

One Comment
 1. Selamunaleyküm…
  Kamp çok güzeldi, eğlenceliydi…
  Organize eden, katkıda ve destekte bulunan, katılan herkese, özellikle de, organizatörlüğü üstlenen Abdurrahman Şeker abimize, Mehmet Ali Bolat abimize, beni davet eden Ercan Akçan'a, kampta bizim oda sorumluluğumuzu üstlenen Mucahit Eryılmaz'a teşekkür ederim. Allah razı olsun…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org