Blog

GENÇ GÖNÜLLÜLERDEN DERNEĞİMİZE ZİYARET

31 Aralık 2015 by in Genel, Kurumsal

Uluslararası Genç Derneği, Genç Gönüllüler Genel Koordinatörü Yahya Uyar ve Gönüllülük Akademisi ekibi derneğimize ziyarette bulundular.


30 Aralık Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyarette Gönüllülük Akademisi ekibini oluşturan Üniversite öğrencileri ile tanışan Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Arıkmert, derneğimizin faaliyetleri ve “misafir öğrenci çalışması” hakkında detaylı bilgi verdi. Yahya Uyar ise Genç Gönüllüler Akademisi’nin gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında derneğimizle bilgi paylaşımında bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşme neticesinde ortak yürütülebilecek proje ve faaliyetler hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.
Görüşme sonunda Yahya Uyar dernek başkanımıza hediye takdiminde bulundu. Akabinde Genç Dergisinin 110. sayısını hediye ettiler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org