Blog

FATİH MÜFTÜLÜĞÜNÜN MİSAFİRİ OLDUK

2 Temmuz 2014 by in Genel, Kurumsal

Ramazan’ı memleketlerinden uzakta geçiren uluslararası öğrencilerimiz 1 Temmuz Salı günü Fatih Müftülüğünün misafiri olarak Şehzadebaşı Camiinde iftar açtılar.


İftar programı Şehzadebaşı müezzininin Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Yüzlerce misafir öğrencinin katıldığı iftar programına verilen ikramların ardından akşam namazı ile devam edildi. Akşam namazının ardından bir konuşma yapan Fatih Müftüsü İrfan Üstündağ kardeşliğin önemine değinerek “Burada eğitimini tamamlayıp ülkesine dönen öğrenciler ümit ediyoruz ki ümmet adına bir işin başına geçecekler, çok önemli başarılara imza atacaklar ve Türkiye’de okurken edindikleri arkadaşlıkları, kardeşlikleri de asla unutmayacaklar” dedi.

Misafir öğrenciler de misafirperverliklerinden dolayı Fatih Müftülüğüne teşekkür ederek çok mutlu olduklarını belirttiler.

One Comment
 1. السلام عليكم…
  أتيت من سوريا منذ 4 أيام، أريد تعلم اللغة التركية وإيجاد عمل لي.
  أرجوا المساعدة.
  ولكم جزيل الشكر…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org