Blog

EĞİTİMCİ MÜNİR ARIKAN ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER İLE BULUŞTU

30 Kasım 2014 by in Eğitim Çalışmaları, Genel

UDEF – Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu ile birlikte FSM Üniversitesi Topkapı Kampüsünde organize ettiğimiz Başarı ve Motivasyon Seminerinde Düşünce Koçu ve NLP Uzmanı Münir Arıkan öğrencilerimizle buluştu.


Müslümanların ve islam dünyasının günümüzdeki konumu ile ilgili çarpıcı bilgiler veren Münir Arıkan müslümanların şuan ki durumunun hiç de iç açıcı olmadığını belirterek herşeyin en iyisini müslümanların yapmasının, İslam Ülkelerinin Dünyadaki süper güçler olmalarının gerektiğini ifade etti. Öğrencilerle karşılıklı diyaloglara girerek interaktif bir sunum gerçekleştiren Arıkan başarı için en önemli etkenin motivasyon olduğunu söyledi. Programın sonunda UDEF Eğitim Sorumlusu Mahmut Oğuz tarafından Münir Arıkan’a gerçekleştirilen seminer anısına bir plaket hediye edildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org