Blog

BAŞBAKAN ERDOĞAN İLE ÜSKÜDAR'DAKİ KONUTUNDA GÖRÜŞTÜK

21 Mayıs 2014 by in Genel, Kurumsal

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Üsküdar’daki konutunda UDEF (Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Bolat, Genel Sekreter Fatih Yazıcı ve Sanatçı Maher Zain ile görüştü.


Görüşmede 10 yıldır devam eden misafir öğrenci çalışmalarını anlatılırken 10-12 Mayıs tarihlerinde İstanbul Eminönü Meydanı’nda başlayarak, 20 farklı şehrin en önemli meydanı olan Edirne, Çanakkale, İzmir, Kütahya, Afyon, Isparta, Kocaeli, Sakarya, Bursa, Eskişehir, Ankara, Kayseri, Adana, Mersin, Konya, Samsun, Trabzon, Van ve Gaziantep’te düzenlenen 7. Uluslararası Öğrenci Buluşması  hakkında Başbakan Erdoğan’a bilgi verildi.

Başbakan Erdoğan görüşmeden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Manisa’nın Soma ilçesindeki elim kazadan dolayı  iptal edilen İstanbul’da gerçekleştirilecek olan 7. Uluslararası Öğrenci Buluşması’nın final programının en kısa zamanda tekrardan tertip edilerek misafir öğrencilerle buluşmak istediğini dile getirdi.

Görüşmenin sonunda Başbakan Erdoğan, UDEF ve Mahir Zain ekibiyle hatıra fotoğrafı çekildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org