Blog

Bahar Dönemi Divan Toplantısı Gerçekleştirildi

4 Mayıs 2013 by in Genel, Kurumsal

iç
Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği, her eğitim yılında iki defa divan toplantısı gerçekleştirerek yapmış olduğu çalışmaları değerlendirip, dernek bünyesinde faaliyet gösteren birimler raporlar sunmaktadır. 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi Divan Toplantısı 4 Mayıs Cumartesi günü Çınar Koleji’nin konferans salonunda yapıldı. Ülke temsilcilerinin yanı sıra Bâb-ı Âlem’de görev alan birçok kişinin katıldığı divan, kahvaltı ikramı ile başladı.
Etiyopyalı öğrencimiz Nasruddin’in okuduğu Kuran-ı Kerim’den sonra Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Arıkmert’in yaptığı açılış konuşmasıyla sunumlar başladı. Bâb-ı Âlem’de görev alan bölge başkanlarının yaptığı sunumlarla devam eden divanda uluslararası öğrencilere de söz verildi. Bâb-ı Âlem’e teşekkür ettiklerini belirten öğrenciler derneğin çalışmalarıyla ilgili eleştiri ve önerilerini de ifade ettiler. Yapılan sunumların ardından katılımcılarla Çınar Koleji’nin Yaşam Becerileri Okulu gezildi.
[nggallery id=237]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org