Blog

BÂB-I ŞARK YAZ KAMPI İÇİN KERPE'DE

25 Haziran 2014 by in Bölgeler, Genel, Ortadoğu

Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği’nin Ortadoğu Bölgesine yönelik çalışmalarının yapıldığı Bâb-ı Şark Ortadoğulu öğrencilerle beraber İzmit’e bağlı Kerpe-Sarıçam’da kampa girdi.


 
23 Haziran’da başlayan ve dört gün olarak planlanan kampa onlarca farklı ülkeden 60 kişi katıldı. Kampta çeşitli eğitim faaliyetleriyle öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunulurken bazı sosyal etkinliklerle de öğrenciler bir yılın yorgunluğunu ve stresini üzerlerinden atılyorlar.
Bu tür imkanlar sunduğu için derneğimize teşekkür eden Ortadoğulu öğrenciler Ramazan öncesinde bu etknliklerle hem Ramazan Ayı’na hem de yeni eğitim dönemine daha dinç ve dinlenmiş olarak girecekleri için mutlu olduklarını belirttiler.
Kampın ikinci günü (25 Haziran Salı) kamp alanına bir ziyaret gerçekleştiren Yönetim Kurulu Başkanımız da kampa katılan öğrencilerle muhabbet ederek bazı etkinliklere katıldı. oldukça verimli geçtiği gözlenen kamp 26 Haziran Perşembe son bulacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org