Blog

BÂB-I ÂLEM'E EN ÇOK DİL BİLEN DERGİCİ ÖDÜLÜ

15 Mayıs 2014 by in Genel, Tanıtım Çalışmaları

5. Uluslararası Dergi Fuarı 7-11 Mayıs tarihlerinde Eminönü Sirkeci Garı’nda gerçekleştirildi. Fuara Sefine ve el-sine dergileriyle katılan derneğimize “En Çok Dil Bilen Dergici” ödülü verildi.


Bu yılki teması “Gençlik” olarak belirlenen etkinlikte, aralarında yurt dışında yayımlananların da bulunduğu 100’ü aşkın dergi, okuyucuyla buluştu. Söyleşi, konferans, panel, müzik dinletileri düzenlenecek etkinlik kapsamında, Dergiciliğin “En”leri Ödül Töreni de yapıldı.

Birçok kişi tarafından ziyaret edilen 5. Uluslararası Dergi Fuarında dernek olarak stant açarak katılımcılara Sefine ve el-sine dergilerimizi tanıttık. Özellikle Medeniyetimizin şiir coğrafyasına ışık tutan ve farklı dillerde yayımladığı şiirlerle dikkat çeken el-sine katılımcıların beğenisini kazandı.

IMG_3976

Fuarda Bâb-ı Âlem’e “En Çok Dil Bilen Dergici” ödülü verildi.


 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org