Blog

Bâb-ı Âlem YÖNETİM ve İcra Kurulu Tanışma Toplantısı

24 Eylül 2014 by in Genel, Kurumsal

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı başlarken derneğimiz de bu yıla dair hazırlıklarını büyük ölçüde tamamladı. Yapılan yeni görevlendirmeler sonrasında Yönetim ve İcra Kurulu ile tanışma toplantısı düzenlendi.


23 Eylül Salı günü Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde düzenlenen tanışma toplantısı Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Arıkmert’in konuşması ile başladı. Önümüzdeki dönemde Yönetim Kurulunun artık daha çok sahada olması gerektiğini belirten Arıkmert bununla ilgili çalışmalarının olduğunu ifade etti. Daha sonra kendisini tanıtan Ali Arıkmert’in ardından diğer katılımcılarda kendilerini tanıtarak görevleri hakkında bilgi verdiler.

Tanışmanın ardından bizi Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde misafir eden Yönetim Kurulu Üyemiz Adem Yavuz’a teşekkür ederek Programı sonlandırdık.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org