Blog

Bâb-ı Âlem Güney Asya Bölgesi TUMED’i Ziyaret Etti

3 Ocak 2019 by in Asya, Eğitim Çalışmaları, Faaliyetlerimiz, Genel

Bâb-ı Âlem Güney Asya Bölgesi 2018 – 2019 eğitim öğretim yılında mezun olacak olan öğrencilerle birlikte TUMED’e ziyarete bulundu. Ziyarete 4 ülkeden 7 öğrenci eşlik etti.


Mezun olacak öğrencilerimize TUMED’i tanıtmak üzere bulunduğumuz ziyarette TUMED Başkanı Sayın Ergash Jumayev tek tek tanıştıktan sonra derneği tanıtmış oldu.

Öğrencilerimiz de başkanımıza sorular sordular. Mezuniyet sonra her öğrencinin yaşamış olduğu mezuniyet sonrası sendromu nasıl atabilir diye görüşlerini dile getiren Jumayev derneğin gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında her zaman onların yanında olduğunu söyledi. Juamyev öğrencilerimize yönelik ülkelerine döndüklerinde hep birlikte oradaki mezunlar tanışıp beraber iş yapmalıyız dedi. Karşılıklı soru cevap şeklinde geçen ziyaretimizin sonunda hatıra fotoğrafı çekilerek ziyaretimizi sonlandırmış olduk.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org