Blog

Bâb-ı Âlem 11. Uluslararası Öğrenci Buluşmasına Hazır!

28 Nisan 2018 by in Faaliyetlerimiz, Genel

Gönüllü Ülke Başkanlarımızın katılımı ile dernek faaliyetlerimizi değerlendirdiğimiz ve her ay gerçekleştirdiğimiz Gönüllü Ülke Başkanları Toplantımızı bu ay 46 ülkeden 53 kişinin katılımı ile Genel Sekreterimizin başkanlığında gerçekleştirdik. Toplantıda ana gündem olarak 11. Uluslararası Öğrenci Buluşması için yapılan çalışmalar konuşuldu.


Derneğimizin Başkan Yardımcısı Ercan Akcan da toplantıya katılarak Ülke Başkanlarımıza selamlama konuşması yaptı. Konuşmasında öğrenci buluşmalarının önemine dikkat çeken Akcan, bu programın uluslararası öğrenciler için kendilerini tanıtmaları açısından önemli bir fırsat olduğunu ifade etti. Ardından toplantıda 5-6 Mayıs’ta Esenler Dörtyol Meydanında yapılacak olan 11. Uluslararası Öğrenci Buluşmasına yönelik yapılan ve yapılacak olan çalışmalar istişare edildi.

Tüm Ülke Başkanları söz alarak ülkeleri ile alakalı yaptıkları çalışmalardan bahsetti. Ülke başkanlarımızın beyanları ve toplantıdaki heyecan Bâb-ı Âlem’in 11. Uluslararası Öğrenci Buluşmasına hazır olduğunun bir göstergesi oldu. 60 ülkeden uluslararası öğrenciler hazırlıklarını tamamladı, 5-6 Mayıs’ta İstanbul halkını Esenler Dörtyol Meydanına bekliyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org