Blog

Aylık Seminerlerde Bu Ay "Gönüllü Düşünce ve Gönüllü Yönetimi"

2 Aralık 2016 by in Eğitim Çalışmaları, Genel

Eğitim Birimimiz tarafından organize edilen Bâb-ı Âlem Aylık Seminerleri kapsamında 29 Kasım Salı günü saat 17:00’de Gönüllü Düşünce ve Gönüllü Yönetimi” adlı Semineri düzenlendi.


Senelerdir mutat halde yaptığımız aylık seminerler bu sene de devam ediyor. Uluslararası öğrenciler için farklı konular üzerine verilen bu seminerler kapsamında bu ay Eğitmen Mesut Dündar’ın Gönüllü Düşünce ve Gönüllü Yönetimi” konulu seminerini dinlemiş olduk. Seminerde “gönüllülük” kavramının ne olduğunu ve özellikle sivil toplum kapsamında gönüllülüğün nasıl işlediğini, gönüllü kişinin kim olduğunu ve gönüllülerin ne tür özelliklere sahip olduğu konuları işlendi. Seminer Eğitmen Mesut Dündar’ın öğrencilere birkaç kitap tavsiyesiyle sona erdi.Kendilerine sunumlarından ötürü teşekkür ederiz.01

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org