Blog

Anne Eli Değmiş Gibi…

10 Ağustos 2012 by in Genel, Sosyal Çalışmalar

Misafir öğrencilerimizin daha güzel bir ramazan geçirmeleri, aile sıcaklığında iftar açabilmeleri için organize ettiğimiz “Aile İftarları” devam ediyor.

Ramazan’ın her günü başka bir gönüllümüzün, abimizin evine misafir olduğumuz Aile İftarlarında dün akşam Genel Sekreterimiz Ali Arıkmert’in evindeydik. Maraş bölgesinin güzide nimetlerini tatdıktan sonra , tatlıların tacı, ramazanın gülü güllaçla damaklarımızı tatlandırdıkca, sohbetimizin de tadına doyamadık. Dünya nimetleriyle rızıklandıkdan sonra bir nebze de olsun aç gönüllerimizi Hakkın dergahında doyurmak, unutkan nefislerimize kul olduğumuzu hatırlatmak adına Şehr-i Ramazanın vazgeçilmez ibadeti teravihi eda etmek için öğrencilerimizle hemen yanı başımızdaki hacı hüsrev camisine geçtik. Namaz sonrası öğrencilerimizle yurtlarına kadar eşlik ederek ayrıldık.

[nggallery id=147]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org