Blog

AGD’yi Ziyaret Ettik

19 Mart 2012 by in Genel, Kurumsal

Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri 16 Mart Cuma günü AGD’yi (Anadolu Gençlik Derneği’ni) Ankara Dikmen’deki genel merkezinde ziyaret ettiler. Bâb-ı Âlem yetkililerini AGD Genel Başkanı Salih Turhan makamında ağırladı. Görüşmeye AGD Üniversite Komisyonu Başkanı, Ortaöğretim Komisyonu Başkanı katıldılar. İki kurum temsilcileri çalışmaları hakkında bilgilendirmeler yaptılar. Görüşme oldukça samimi bir havada gerçekleşti. Salih Turhan, Bâb-ı Âlem’in önceki ismi olan SADER’in kuruluşunda, dernek  tüzüğünün hazırlanışında, rahmetli SADER Başkanı Burhanettin Güvercin ile beraber çalıştıklarını, bu açıdan Bâb-ı Âlem’in kendisi için ayrı bir önemi olduğunu ve Bâb-ı Âlem çalışmalarını dikkatle takip ettiğini ifâde etti.

Ziyaret sonunda AGD Genel Başkanı Salih Turhan, Bâb-ı Âlem Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Bolat’a bir tablo hediye etti.

[nggallery id=105]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org