Blog

Ayhan Küçük Semineri Gerçekleştirildi

19 Ocak 2017 by in Eğitim Çalışmaları, Genel

Eğitim Birimimiz tarafından organize edilip Bâb-ı Âlem Merkez binasında gerçekleşen Aylık Seminerleri kapsamında 18 Ocak Çarşamba günü saat 16:00’da UHİM Başkanı Ayhan Küçük, uluslararası öğrencilerimizin de katılımı ile bölge ve Türkiye’deki güncel meseleleri değerlendirdi.


Ayhan Küçük, programın başında UHİM’in ehmiyti ve işleyişi ile ilgili öğrenciler özet bir bilgilendirme yaparak Türkiye ve İslam dünyası başta olmak üzere dünyanın farklı yerlerde oaln biten sıcak konulara değinip değerlendirmelerde bulundu. Hocamız İslam dünyasındaki ülkelerin durumu özellikle Suriye, Afganistan gibi savaş içinde olan ülkelerinden örnekler vererek değerlendirmeye çalıştı. Ayhan Küçük bölgemiz ve ülkelerimizle ilgili Batılıların oynadığı uyanlara dikkat çekerek aynı zamanda Müslümanların neler yapmaları gerektiği ile ilgili de değerlendirmelerde bulundu. Program farklı coğrafyalardan gelen öğrencilerin soruları ile devam etti. Kendilerine geldikleri için teşekkür ederiz..

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org