Blog

Tanıtım Komisyonumuz "1.DÖNEM STRATEJİ BELİRLEME VE PLANLAMA KAMPI"nı Gerçekleştirdi

24 Ekim 2016 by in Genel, Kurumsal

Bünyesinde tasarım, sosyal medya, prodüksiyon, basın, internet ve arşiv alanlarını barındıran Bâb-ı Âlem Tanıtım Komisyonu ” 1.Dönem Strateji Belirleme ve Planlama Kampı” nı Taraklı Termal’de gerçekleştirdi.


 
Derneğin misyon ve vizyonunun yanında yapılan çalışmaları da hazırladığı görsel tasarım, video gibi materyaller ile hedef kitleye ulaştırmayı amaçlayan, bütün tanıtım mecralarında dernek adına çalışma yaparak bu alanlarda derneği temsil etme yetkisine sahip olan Bâb-ı Âlem Tanıtım Komisyonu, önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmaların stratejilerini belirlemek için bir günlük kamp yaptı.
22 Ekim Cumartesi gerçekleştirilen kampta derneğimizin geçmişte yapılan bütün tanıtım çalışmaları tek tek değerlendirilerek önümüzdeki dönemde izlenecek stratejiler planlandı. Saat 10:00’da başlayan kamp programı iki oturum halinde gerçekleştirilirken derneğimizin tanıtımı ile ilgili önemli kararlar alındı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org