Blog

3. UÖS Organizasyon Komitesini Ağırladık

17 Temmuz 2017 by in Faaliyetlerimiz, Üniversite Çalışmaları

UDEF ve Necmettin Erbakan Üniversitesi işbirliği ile 13-14 Ekim tarihlerinde Konya’da gerçekleştirilecek olan 3. Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Organizasyon Komitesi 13. toplantısını derneğimizde gerçekleştirdi. Toplantıya katılanlara Çorba Çeşmemizden çorba ikramında bulunduk.


Geçen yıllarda 1.’si ve 2.’si İstanbul’da organize edilen Uluslararası Öğrencilik Sempozyumunun 3.’sü bu sene Konya’da gerçekleştirilecek. Bildiri özetlerinin toplanması aşamasında olan organizasyon 13-14 Ekim tarihlerinde Konya’da icra edilecek. Bu minvalde her hafta programın detaylarını ve işleyişini konuşmak üzere bir araya gelen Organizasyon Komitesini bu hafta derneğimizde ağırladık.

Toplantıda bildiri özetlerinin değerlendirilmesi, yapılması gereken kurumsal görüşmeler, programın duyurusu gibi konularda istişarelerde bulunuldu. Toplantıya katılanlara geçen sene “Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer” düsturu ile başlattığımız Çorba Çeşmesi’nden çorba ikramında bulunduk.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org