Blog

2016-2017 Değerlendirme Kampı Gerçekleştirildi

8 Temmuz 2017 by in Faaliyetlerimiz, Genel

Eğitim Öğretim Yılı boyunca yaptığımız çalışmaları değerlendirdiğimiz 2016-2017 yılı değerlendirme kampımızı 5-6-7 Temmuz tarihlerinde Yönetim Kurulu Başkanımız, Genel Sekreterimiz ile Bölge ve Birim Başkanlarımızın katılımı ile gerçekleştirdik.


Kocaeli Yuvacık Takım Yıldızı İzcilik Kamp Alanında düzenlediğimiz kampta ilk gün birim değerlendirmeleri, ikinci gün bölge değerlendirmeleri ve üçüncü gün de genel programların değerlendirmeleri yapıldı. Sene içerisinde yapılan programları tek tek değerlendirdiğimiz kampta çalışmalarımızın daha iyi olması için gelecek yıllara dair tavsiye kararları alındı.

Ayrıca kampta Uluslararası Öğrencileri ülkemizde daha iyi misafir edebilmek için neler yapmamız gerektiğini istişare ederek 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Planlama Kampında görüşülmek üzere çeşitli gündem maddeleri belirledik.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org