Blog

2013 – 2014 EĞİTİM YILI GÜZ DÖNEMİ DİVANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

4 Ocak 2014 by in Genel, Kurumsal

Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği her eğitim yılında iki defa divan toplantısı gerçekleştirerek yapmış olduğu çalışmaları değerlendirip, dernek bünyesinde faaliyet gösteren birimler raporlar sunmaktadır. 2013-2014 Eğitim Öğretim Yılının ilk Divan Toplantısı 04 Ocak Cumartesi günü Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Yenikapı Mevlevihanesi kampüsünde yapıldı. Ülke temsilcilerinin yanı sıra Bâb-ı Âlem’de görev alan birçok kişinin katıldığı divan, kahvaltı ikramı ile başladı.

Kahvaltının ardından Suriyeli öğrencimiz Malik Hamza‘nın okuduğu Kuran-ı Kerim’den sonra Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Arıkmert’in yaptığı açılış konuşmasıyla sunumlar başladı. Bâb-ı Âlem’de görev alan bölge başkanlarının yaptığı sunumlarla devam eden divanda uluslararası öğrencilere de söz verildi. Bâb-ı Âlem’e teşekkür ettiklerini belirten öğrenciler derneğin çalışmalarıyla ilgili eleştiri ve önerilerini de ifade ettiler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org