Blog

14. Dönem Değerlendirme Kampı Gerçekleştirildi

28 Haziran 2018 by in Faaliyetlerimiz, Genel

Eğitim öğretim yılı boyunca yaptığımız çalışmaları değerlendirdiğimiz 14. Dönem değerlendirme kampımızı 25-28 Haziran tarihlerinde Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu üyeleri ve İcra kurulunun katılımı ile gerçekleştirdik.


Bursa İhh Afet Koordinasyon Merkezi’nde düzenlediğimiz kampta ilk gün birim değerlendirmeleri ve İpekyolu UÖD ziyaretleri, ikinci gün toplantılarına bölge değerlendirmeleri ve genel çalışmaların istişaresi ile devam edildi. Ayrıca kampta uluslararası öğrencileri ülkemizde daha iyi misafir edebilmek için neler yapmamız gerektiğini istişare ederek 15. Dönem Eğitim-Öğretim Yılı Planlama Kampında görüşülmek üzere çeşitli gündem maddeleri belirledik.

Üçüncü gün kültür ve medeniyet coğrafyamızın şekillenmeye başladığı tarihimizin en önemli şehirlerinden olan Bursa’yı keşfettik.

Son gün “Değerlendirme ve Kapanış” oturumlarının yapılmasıyla kamp nihayete erdirildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org