Blog

13. Dönem Planlama Kampı Gerçekleştirildi

3 Ekim 2016 by in Genel, Kurumsal

Bâb-ı Âlem UÖD olarak yıl içeriside yapacağımız faaliyetleri konuştuğumuz planlama kampımızı İzmit-Yuvacık’ta 30 Eylül – 2 Ekim tarihlerinde gerçekleştirdik.


Takım Yıldızı İzcilik Kamp alanında gerçekleştirdiğimiz Planlama Kampımızda uluslararası öğrenciler ile ilgili rehberlik ve danışmanlık, eğitim, sosyal çalışmalar alanlarında yapabileceğimiz faaliyetleri değerlendirdik. Birim ve bölge sorumlularımızın yanı sıra Genel Sekreterimiz ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Yönetim Kurulu Başkanımızın katılımı ile gerçekleşen kampta misafir öğrenci çalışmasını daha ileriye taşıyacak kararlar alındı.
Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Kara yaptığı kapanış konuşmasında bu çalışmaların önemine vurgu yaparak kampta alınan kararların hayırlara vesile olmasını temenni etti ve yoğun bir döneme girdiğimizin altını çizerek herkesten özverili bir çalışma beklediğini ifade etti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org