Blog

11. Uluslararası Öğrenci Buluşması Teşekkür İftarı

11 Haziran 2018 by in ETKİNLİK, Faaliyetlerimiz

5-6 Mayıs tarihlerinde 60 ülkenin katılımıyla Esenler Dörtyol Meydanında gerçekleştirdiğimiz 11. Uluslararası Öğrenci Buluşmasında görev alan öğrencilere yönelik iftar programı gerçekleştirdik. Yüzlerce öğrencinin katıldığı programda organizasyonun dereceye giren ülkelerine ödülleri takdim edildi.


Bu yıl UDEF tarafından 41 ülke 75 şehirde organize edilen 11. Uluslararası Öğrenci Buluşmasının İstanbul Avrupa Yakası etabı derneğimiz tarafından organize edilmişti. 60 ülkenin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz organizasyonda uluslararası öğrenciler özverili bir çalışma yaparak ülkelerini tanıttılar.

9 Haziran Cumartesi de programda görev alan öğrencilere yönelik teşekkür programı düzenledik. İftar yemeği ile başlayan programa Danışma Kurulu Başkanımız Mehmet Ünal, Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Kara, UDEF Başkan Yardımcısı Ebubekir Armağan ve yüzlerce uluslararası öğrenci katıldı. Programda açılış ve teşekkür konuşması yapan Mehmet Kara 11. Uluslararası Öğrenci Buluşmasında görev alan öğrencilere teşekkür etti.

Konuşmanın ardından ise buluşmada ilk dörde giren ülkelere ve buluşmanın enlerine ödül takdimi yapıldı. Daha sonra çekilen toplu fotoğrafın ardından program sona erdi

Programa yer ve iftar konusunda verdikleri desteklerinden dolayı Bayrampaşa Belediyesi’ne teşekkür ederiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org