Blog

Satranç Turnuvasında Kupanın Sahibi Kırgızistan

22 Mart 2013 by in Faaliyetlerimiz, Genel, Sosyal Çalışmalar

iç

Esenler Belediyesi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz organizasyonun ikinci turnuvası olan satranç müsabakası 20 Mart Çarşamba akşamı dernek merkezimizde yapıldı. İkişer kişilik takımlar halinde 10 farklı ülkeden öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen turnuvada kupanın sahibi ise oynanan son maçlar sonucunda belli oldu.

Buna göre müsabakalar sonunda en fazla puan toplayan, Alişer İmamov ve Nurlan Sakinow’un oluşturduğu Kırgızistan takımı şampiyon oldu. Kırgızistan’ın ardından Gürcistan satranç takımı ikinci Bosna Hersek ise üçüncülüğü elde etti. Bizler de satranç turnuvasında başarılı olan misafir öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Büyük organizasyon 22 Mart Cuma akşamı saat.19.00 da Esenler Spor Kompleksinde  başlayacak voleybol müsabakaları ile devam edecek.

[nggallery id=227]

One Comment
 1. Kupanın Sahibi Kırgızistan… Kulağa hoş geliyor… Turnuvayı düzenleyen ve emeği geçen herkese teşekkürler…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org