Blog

MİSAFİR ÖĞRENCİLER BURSA CUMALIKIZIK'TA

23 Aralık 2014 by in Genel, Sosyal Çalışmalar

Dünyanın farklı coğrafyalarından eğitim için ülkemize yeni gelen öğrencilerle daha yakından tanışmak ve kaynaşmak için gerçekleştirilen gezi programı, sabahın erken vakitlerinde İstanbul’dan hareketle başladı.


Bâb-ı Âlem Sosyal Çalışmalar Birimi tarafından organize edilen Bursa ve  Cumalıkızık  Gezisi 22 Aralık Pazartesi günü gerçekleştirildi. Dünyanın farklı coğrafyalarından eğitim için ülkemize yeni gelen öğrencilerle daha yakından tanışmak ve kaynaşmak için gerçekleştirilen gezi programı, sabahın erken vakitlerinde İstanbul’dan hareketle başladı. İlk durağımız Bursa’nın meşhur tarihi beldelerinden Cumalıkızık Köyü oldu. Burada gezip fotoğraflar çeken öğrencilerimizle daha sonra Bursa şehir merkezini gezdik. Burada Bursa Ulu Camii’ni ziyaret ettik. Tophane’den Bursa şehir merkezini temaşa ettik. Son olarak Bursa’daki evimiz İpekyolu Uluslararası Öğrenci Derneğimizi ziyaret ettik. Burada bizleri dernek başkanımız Ebubekir Armağan ağırladı. Akabinde akşamın ilerleyen saatlerinde İstanbul’a döndük.

One Comment
 1. Jak dla mnie to bardzo dobry materiał. Dziękuje Tobie. Zachęcam innych do lektury materiału. Mam pytanie. Proszę o kontakt na maila.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org